پیشنهاد جنجالی برای خرید کریس رونالدو

سران باشگاه منچسترسیتی آماده اند تا پیشنهادی بالاتر از 80 میلیون پوندی که رئالی ها برای خریداری او از منچستریونایتد پرداخت کرده بودند، ارائه کنند و دستمزد هفتگی پیشنهادی بین 400 هزار تا 500 هزار پوند در هفته خواهد بود.

منابع آگاه درمنچستر و اسپانیا اعلام کردند که مذاکرات بین طرفین در هفته ای اخیر آغاز شده است و ممکن است کریس رونالدو هم به این انتقال تمایل داشته باشند.


ژرژ مندس، مدیربرنامه های رونالدو هم باسران سیتی در تماس است. این درحالی است که سران سیتی سال گذشته هم برای خرید کریس ابراز تمایل کرده بودند.

یکی از منابع آگاه گفته:« نشانه ها حاکی از آن است که رونالدو هم نظر مثبتی دارد. تماسها در هفته های اخیر آغاز شده .»

شیخ منصور مالک باشگاه سیتی یکی از تحسین کنندگان کریس است و احترام زیادی برای او و به علاوه باشگاه مادریدی قائل است.

این منبع آگاه ادامه داده:« سران باشگاه سیتی به دنبال آن هستند تا بازیکنان تراز اول را به تیمشان بیاورند. آنها ترجیح می دهند تا مبدل به قطب قدرتمندی در فوتبال انگلیس شوند. رونالدو یکی از بهترین و پرطرفداراترین بازیکنان دنیای فوتبال است و آنها می دانند که نمی توانند مسی را به تیمشان ببرند.»

این درحالی است که چندی پیش سران سیتی برای جذب کاکا از میلان پیشنهادی 108 میلیون یورویی را ارائه کرده بودند ولی درنهایت کاکا به رئال رفت.

از سوی دیگر قرارداد رونالدو با رئال تا سال 2015 اعتبار دارد و دستمزدش در ابتدا هفته ای 250هزار پوند بود و تا اتمام زمان قراردادش به حدود مبلغی درحدود 400 هزار پوند در هفته خواهد رسید.

 

/ 0 نظر / 8 بازدید