مورینیو اعلام کرد که قصد ترک رئال را ندارد.....

 

 

 

 

 

به نقل از مرجع خبری رئال مادرید  او گفت: "بهترین ها برای این تیم در راه هستند و نمی خواهم که آنها را از دست بدهم. خیلی خوشحال هستم. واقعا باعث افتخارم است که مربی رئال مادرید هستم و منتظر این نیستم که از تیم جدا شوم."
مورینیو در مورد آن مصاحبه گفت: " آن برنامه در مورد بازیهای المپیک بود و در مورد دانش بحث می شد و تاثیری که روی ورزش دارد ... آن یک مکالمه 25 ، 30 و 35 دقیقه ای بود که یک دقیقه بحث به شوخی کشید که سباستین از من پرسید که آیا به فوتبال انگلیس بر می گردم یا نه که من حرف همیشگی خود را زدم. از حضور در رئال مادرید خوشحالم که بهترین باشگاه جهان است. هر کسی می داند که واقعا حضور در انگلیس برایم خوشایند بوده است و همه می دانند که انگلیس، روزی یک مقصد طبیعی برای من خواهد بود چرا که نقطه عطفی در دوران فوتبالم است. دوست دارم که روزی یک دوره 20 ساله یا بیشتر در آن جا مربی باشم. دوست دارم که به دنبال مقصدم بگردم."

*بهترین سالهای رئال در راه است
 " در حال حاضر به رفتن از رئال مادرید فکر نمی کنم ... آن مصاحبه در مورد یک داستان پایان ناپذیر بود که برخی فکر کردند که می خواهم بروم، آماده رفتن هستم و ... خیلی ناراحت شدم چرا که کاملا سوء تفاهم شد و مردم از حرفهایم، برداشت اشتباهی داشتند."
 مورینیو سپس در مورد منظورش از کلمه "دو سال دیگر " گفت :" این اصطلاح در زبان انگلیسی برای این استفاده می شود که مثلا چند سال دیگر، نه دقیقه دو سال. شاید، دو سه، چهار یا بیست سال باشد. افرادی که من را می شناسند می دانند که من به سادگی چیزهای خوب دنیا را از دست نمی دهم و رئال مادرید بهترین است. بهترین سالهای این نسل در راه است. کاری که صورت گرفته فقط برای امروز نبوده، بلکه فردا هم در نظر گرفته شده است. برای این پروژه، سالهای زیادی در پیش است. خیلی غیر هوشمندانه است که قلبم را به این پروژه بدهم و در میانه راه، ترکش کنم."

*خیلی راحت هستم
"من در جایی هستم که دوستش دارم و می خواهم ادامه دهم. غیرممکن است که بتوان سالهایی که خواهم ماند را نام برد اما اعداد و ارقام مهم نیستند. هدفم این است که تا سالها بمانم، چرا که با مدیر خیلی راحت هستم و با توجه به این آسایشی که میان ما وجود دارد، سالهایی که از قراردادم مانده اصلا مفهومی ندارند. چیزی که مهم است این است که با کمال افتخار نسبت به این قضیه فکر می کنم که مربی رئال مادرید هستم و این طور نیست که منتظر رفتن باشم و بخواهم بروم . "

 *مکالمه با بازیکنان پیش از بازی با سویا
مورینیو، فاش کرد که پیش از بازی لالیگا با سویا با بازیکنان صحبت کرده است: " ایکر گفت: " شما در ایتالیا، انگلیس بودید و حالا مادرید هستید، بعد از آن چه می کنید؟ " آلبیول گفت که به تیم ملی پرتغال می روم، آربلوا و آلونسو گفتند که انگلیس را دوست دارم و ... من گفتم: " مطمئنا، مطمئنا، مطمئنا، هیچ کس نمی تواند در این دو سال مرا بیرون کند، مگر این که نتیجه بدی بگیرم. اما اعتقاد دارم که به احتمال صد در صد، به قراردادم با رئال مادرید، پایبند می مانم. سپس شوخی سر گرفت چرا که همه خوشحال شدند که قرار است بمانم. "

*بابای اوزیل
در این باره که اوزیل گفته او مثل پدرش است هم صحبت کرد: " حالا در موردش شوخی می کنیم. مثلا وقتی با هم جمع می شویم، بچه ها یا به او می گویند: " نگاه کن، بابایت دارد می آید" یا به من می گویند "بچه ات آن جاست " یکی دیگر می گفت: " مربی، پسرت خیلی خوشگل تر از اوزیل است، هیچ وقت به زشتی مسعود نمی شود " این حرفها دوست داشتنی هستند و نشان می دهند که روابط خیلی خوبی در تیم حاکم است."

*عناوین تیمی مهمترند
 مورینیو  در مورد گلهای کریستیانو گفت:" آنها آمار فوق العاده ای دارند و او بازیکنی است که حد و مرزی ندارد. در رئال مادرید فوق العاده کار می کند اما باید این را هم در نظر گرفت که تیمش خوب بازی می کند و خیلی تهاجمی است. نکته خوب می تواند این باشد که این قضیه به عناوین تیمی هم منتقل شود چرا که بی تردید، آنها خیلی مهمتر هستند تا توپ یا کفش طلا. کریستیانو هم این را می داند. "

*مطبوعات بازیکن می فروشند
مورینیو اعلام کرد که به دنبال خرید بازیکن در زمستان نیست: " به دنبالش نیستیم. فصل نقل و انتقالات، یک زمین بازی برای خیلی از افراد است. به خصوص برای مطبوعات که بازیکنان را می فروشند و مردم هم باور می کنند. فصل نقل و انتقالات، برای تیمهایی است که به آن نیاز دارند اما ما خوشبختانه نیازی به آن نداریم. برای ما، فصل نقل و انتقالات بسته شده است. هیچ بازیکنی را نمی خواهیم. من درخواستی نکرده ام و نخواهم کرد."

*فعلا به اهداف رسیده ایم
مورینیو در مورد پیشرفت تیمی گفت: " تیم تا کنون به اهدافش در طول فصل رسیده است. در لالیگا خوب کار می کنیم و همان طور که قبلا گفتم، در هر تورنمنت دیگری، فاصله ما با تیم دوم می توانست بیشتر هم باشد. در چمپیونزلیگ، مهمترین نکته، صعود کردن بود اما صدرنشین شدن هم مهم بود چرا که ما روند فوق العاده ای داشتیم. در کوپا نیز طلسم ناکامی برابر تیمهای دسته چندمی، به نظر می رسد که تمام شده است."

*ترکیب فعلی، قدرتمند از سال گذشته
مورینیو از پختگی تیم راضی به نظر می رسید: " یک حس درونی به من می گوید که ترکیب فعلی، قدرتمند از سال گذشته است. پس از شکست به بارسلونا این مشخص شد. تیم با وجود این شکست هم اعتماد و جاه طلبی خود را حفظ کرد. هیچ چیز خاص تر از آن نیست که یک برد، بتواند که به ما انگیزه کامل بدهد."

* فوتبال فوق العاده رئال مادرید
 آقای خاص  در مورد سبک تیم گفت: " رئال مادرید خیلی خوب بازی می کند. اگر یک نفر بگوید که خوب بازی نمی کند و نتیجه گراست، دروغ گفته است چرا که خیلی سرحال هستیم و مردم از دیدن ما لذت می بردند. می بینیم که سانتیاگو برنابئو در همه بازیها پر است و وقتی که بیرون خانه بازی می کنیم هم انگیزه ها مشخص است. هر تیمی، سبک خاص خود را دارد اما ما هم همین طور. رئال مادرید فوتبال فوق العاده ای ارائه می دهد."

 *تعطیلات
مربی پرتغالی گفت: "مثل همیشه خوب بود و آسوده بودم. کمی در پرتغال بودم و کمی در پاریس، همیشه در کنار خانواده ام. یک بار دیگر، با آمادگی کامل به سر کار برگشتم."

/ 0 نظر / 10 بازدید